Jak používat NO boostery?

Boostery jsou předtréninkové doplňky. Jejich hlavním cílem je zvýšení a zvýšení produkce oxidu dusnatého NO v těle. Jeho cílem je také zvýšit vaši celkovou energii a sílu. Jak tedy taková specifika používáte? Rozhodně to nejsou doplňky, které se berou dlouhodobě. Když je používáme krátkodobě, umožní nám to vyhnout se případným vedlejším účinkům.

Pokud jde o podrobné dávkování, mělo by se provádět v několikatýdenních cyklech. Po cyklu musí nastat pauza, aby se tělo zotavilo (rovnováhy). Přestávka v užívání boosterů (např. buněčné volumizéry) navíc přispěje k tomu, že tělo bude schopno booster využít na 100 % v daném cyklu.

S užíváním dusíkatých boosterů to nelze přehánět, protože když si na ně tělo zvykne, může bez nich selhat, být náchylné k dysfunkcím atd. Obvykle dávkování závisí na zátěži sportu, postavě a dávce. Najdete je na obalu přípravku nebo se poraďte s odborníkem.

Účinky předtréninkových keratinových zásobníků

Co jsou zásobníky? – je to soubor různých druhů kreatinu. Tento komplex látek je vhodný pro jednotlivé sportovce některých sportovních a silových disciplín, kterým již nevyhovují klasické kreatinové doplňky. Základní vlastností keratinových stacků je, že učiní trénink nebo cvičení produktivnější (trénink ‚skáče‘ na vyšší úroveň). Jsou tedy určeny pokročilým kulturistům a sportovcům, aby je používali hlavně při tréninku. Nováčkům se jejich užívání nedoporučuje a měli by začít se základními strouhanými živinami (jednodušší formy monohydrátu).

Klíčové účinky používání keratinových hromad

 • přispívají ke vzniku tzv „Pumpy“ během tréninku / fyzické námahy,
 • příznivě působí na koncentraci,
 • zefektivnit fyzickou námahu,
 • urychlit a podpořit tvorbu svalové hmoty (zlepšení tréninku),
 • zlepšují resyntézu ATP, což zvyšuje produktivitu tréninku.

Stručně řečeno, kreatinový stack (kreatinový stack) má příznivý vliv na intenzitu, ale i sílu a sílu při různých typech cvičení nebo sportů. Regeneruje také energii uloženou ve svalových buňkách a zároveň snižuje riziko katabolismu.

Výhody spotřeby Activita CarboMax Dynamic Energy Power

Obecně lze říci, že jde o živinu, která je velmi silným sacharidovým koncentrátem. Obsahuje polysacharidy, monosacharidy a disacharidy. Příchuť tohoto produktu si můžete vybrat.

Jaké jsou tedy základní výhody používání Activita CarboMax Dynamic Energy Power?

 • je spolehlivým, trvanlivým zdrojem energie (která je nezbytná pro sportovce a kulturisty, kteří jsou náchylní ke zvláště velké a vyčerpávající fyzické námaze, např. vytrvalostní sporty, silové sporty, cyklistika, běh atd.),
 • vyznačuje se tím, že poskytuje dlouhodobou a pravidelnou energii při intenzivním cvičení / tréninku (zde je krátkodobý efekt absolutně vyloučen),
 • efektivně a dostatečně zásobuje (doplňuje) tělo potřebnými (ztracenými) elektrolyty (bez čehokoliv by nebyly možné správné svalové kontrakce),
 • přispívá ke správnému udržení hladiny glukózy v krvi,
 • dodává potřebné minerály,
 • odstraňuje pocit únavy a vyčerpání po tréninku (díky tomu je vyloučeno náhlé přerušení tréninku z důvodu nedostatku síly a energie).