Proteinové doplňky a budování hmoty

Proteinové doplňky jsou dychtivě vybírány lidmi, kteří chtějí budovat svalovou hmotu. Jejich použití zvyšuje energetický materiál, což vám umožňuje efektivněji budovat hmotu. Doplňte svůj jídelníček.


Všechny suplementy a proteinové doplňky jsou výborným doplňkem stravy s nízkým obsahem bílkovin. Je to ideální řešení pro zaneprázdněné lidi, kteří nemají vždy čas připravit jídlo bohaté na bílkoviny. Kondicionér umožňuje rychle a jednoduše dodat tělu potřebné aminokyseliny a velkou dávku energie. Správné množství kalorií je základem diety na hubnutí. Způsob přípravy energetického koktejlu najdete na obalu výrobku.
Hromadné budování s živinami.


Suplementy sice podporují nabírání hmoty, podílejí se na stavbě sochy a zlepšují energetickou bilanci, ale pokud se cvičení nevěnujeme hodně, nemůžeme počítat s výsledky. Strava podpořená kvalitními proteinovými doplňky sama o sobě k budování svalové hmoty nestačí. Pravidelné návštěvy posilovny jsou nezbytné.

Kreatin pro hromadné budování

Nelze popřít, že kreatin zaručuje účinné působení, a proto jej nadšeně volí příznivci silových sportů. Samotný kreatin je látka se silným stimulačním účinkem na růst svalové hmoty. Jeho přítomnost v živinách by proto neměla být překvapením.
Výhody použití kreatinu


Látka se skládá ze tří aminokyselin a můžeme ji tělu dodávat potravou. Existuje mj v mase, proto vegetariánská strava není spojencem pro budování svalové hmoty. Pokud užíváme kreatinové doplňky, naše svaly jsou silně hydratované a dostávají podnět k růstu. Anabolické účinky kreatinu znamenají, že můžeme rychle budovat hmotu.


Je však třeba si uvědomit, že růst svalů nezpůsobuje samotný kreatin. Je to stimulant, a abychom dosáhli očekávaných výsledků, musíme dodržovat vhodnou dietu a systematicky provádět doporučené cviky. Suplementy užíváme cyklicky a během suplementace pijeme hodně minerálních vod.

Živiny podle očekávání

Živiny a doplňky nejsou vždy spojeny s chutnými produkty. V současné době však technologie umožnila dosáhnout uspokojivých výsledků a sportovci, kteří chtějí budovat svalovou hmotu nebo vyrýsovat postavu, si mohou vybrat z vanilkových, jahodových nebo banánových doplňků.
Nebo snad bonbón?


Kromě ochucených živin, které připravujeme ve formě koktejlů, si můžeme vybrat i tyčinky. Velmi zajímavou nabídkou jsou například energetické tyčinky, které dodají tělu koncentrovanou dávku sacharidů. Můžeme se také zásobit proteinovými tyčinkami, které nás chuťově neodstraší.
Doplňky všeho druhu.


Doplňky stravy, které jsou k dostání v lékárnách, jsou přípravky, které doplní množství živin v těle. Nepřispívají k růstu svalové hmoty ani ke spalování. Abychom efektivně vytvarovali postavu a zaručili tělu regeneraci po tréninku, pořiďme si suplementy a živiny k tomu určené. Díky správným produktům zredukujeme tělesný tuk nebo vybudujeme hmotu.