Jaké doplňky se vyplatí používat?

Doplňky jsou stále populárnější. Jedná se o produkty, které podporují tělo při tréninku. Tento koncept také zahrnuje různé vitamíny a minerály, které mohou rychle doplnit nedostatky. Není divu, že je Poláci používají tak často. Suplementy jsou samozřejmě oblíbené i mezi lidmi, kteří často chodí do posilovny provádět různé tréninkové plány.

Který z těchto produktů byste měli použít jako první? Jedním z nich je určitě kreatin. Sluší se zdůraznit, že jde o řádně vyzkoušenou živinu, která je opravdu velmi účinná a účinná. Při správném dávkování může kreatin skutečně pomoci a vaše tréninkové efekty budou mnohem lepší a rychlejší.

Vyplatí se také užívat komplex vitamínů a minerálů, zvláště pokud chcete mít opravdu dobrou imunitu. Tato možnost se doporučuje zejména lidem, kteří často onemocní, a proto se nechtějí vzdát tréninkového plánu.

Jsou doplňky zdravé?

Doplňky jsou u nás stále populárnější. Jak ukazují nezávislé statistiky, Poláci si tyto produkty velmi často kupují, protože si chtějí zajistit lepší zdraví. Někteří se však domnívají, že doplňky jsou pro tělo škodlivé. kdo má pravdu?

Jsou lidé, kteří tyto produkty používají pravidelně, nebo lidé, kteří tvrdí, že doplňky mohou způsobit zkázu v těle? Ve skutečnosti vše závisí na umírněnosti. Nejprve musíte zkontrolovat určité prvky. Pokud je vaše tělo plné živlů, pak je užívání doplňků vlastně zbytečné.

Je třeba poznamenat, že příliš mnoho specifických prvků může být ve skutečnosti velmi škodlivé. Pokud se ale během výzkumu ukázalo, že našemu tělu některé prvky chybí, pak může užívání doplňků opravdu hodně pomoci. Pak je také potřeba poradit se s lékařem, který vybere vhodný preparát. Pamatujte však, že přemíra doplňků může opravdu bolet.

Přírodní doplňky

Ne všichni sportovci jsou přesvědčeni o farmakologické suplementaci. Zatímco proteinový doplněk je pro většinu z nich přijatelný, specifičnost podporující budování svalů a úbytek tuku vzbuzuje značné pochybnosti. Pro milovníky přírodních zlepšováků však existuje několik řešení.

Kokosový olej je již několik let velmi oblíbený. Odborníci na výživu říkají, že lžička denně přidaná do koktejlu stačí k tomu, abyste si po 1-2 týdnech mohli vychutnat znatelné výsledky. Je to proto, že olej zvyšuje vaši denní spotřebu energie tím, že zvyšuje spalování kalorií. Z podobných důvodů je dobré najít v kuchyni místo pro arašídové máslo.

Podle studií lidé, kteří měli tento produkt na jídelníčku alespoň dvakrát týdně, hubli mnohem rychleji než ti, kteří arašídové máslo neřešili. To vše mají na svědomí nenasycené mastné kyseliny. Dobrou nízkotučnou náhražkou mléčných výrobků je konopný protein.